ERIKA STANKEVIČIŪTĖ 

Sveiki, esu Erika ir jau kelis metus domiuosi holistika bei žmogaus sąmoningumu. Mūsų mintys projektuoja realybę, o mūsų kūnai kiekvieną dieną kalbasi su mumis. Visata – holograma, o mes kuriame ją savo mintimis. Kiekvienas iš mūsų laikome raktą nuo savo likimo. Nesijauskime bejėgiai savo kelionėje, mes esame tie, kurie turi visą galią pakeisti kryptį. Pasikalbėkime apie minčių galią ir šių trijų mūsų visumos dalių – sielos, kūno ir proto, tarpusavio pokalbius.

RITA GRINEVIČIENĖ

Labai džiaugiuosi, kad renginio metu galėsiu jums pristatyti modelį, kuris puikiai atskleidžia tai, kad mes galime pasiekti gyvenime viską, ko mes norime. Tikslo siekimas turi tris pagrindines stadijas ir svarbiausioji jų yra antroji, nes būtent nuo to, kaip ir ką jūs joje darote, priklausys ar pasieksite savo tikslą. Tad savo pranešimo metu ir išmokysiu jus, kaip pereiti antrąją stadiją, kurioje susiduriame su aplinkos kliūtimis, pvz.: konfliktai, ligos, gedimai ir kt. ir su neigiamomis mintimis, ribojančiais įsitikinimais: „Ar aš tikrai tai galiu padaryti?”, „Ar tai man?”, „Ar aš turiu tam patirties?”. Po pranešimo jūs jausitės įkvėptos ir pasitikinčios savimi siekti tai, ką jūsų širdis jums sako. 

VAIVA VANAGAITĖ

Aš Vaiva, nuo praėjusio tūkstantmečio gyvenanti Londone, emigrantė su stažu, todėl galbūt ir noriu pasidalinti savo patirtimi, pastebėjimais, išgyvenimais ką reiškia būti moterim emigrante. Kalbėsiu remdamasi savo patirtimi ne tik kaip moteris, mama, žmona svetimoje šalyje, bet ir kaip psichoterapeutė, kuri padeda žmonėms susiprasti savyje, gyvenime bei santykiuose su kitais .

LINA NIKITINAITĖ

Esu Lina, tokia pati asmenybė, kaip ir Tu, atėjusi į šį pasaulį padėti žmonėms. Šios tikslo vedama sukūriau DĖKINGUMO ŽURNALĄ, kuris keičia kelių šimtų žmonių gyvenimus! Mielai pasidalinsiu išmoktomis pamokomis bei savąja patirtimi, kurią įgijau Dėkingumo kelionėje su Tavimi.

JŪRATĖ ARMALĖ

Aš - Jūratė Armalė, Kvantinio prisilietimo bei Reiki meistrė ir mokytoja. Reikiamas žinias ir Alternatyvios terapijos specialisto kvalifikaciją įgyjau JAV. Šių metodų esmė yra energetinis gydymas rankomis. Su klientais iš įvairių pasaulio šalių dirbu daugiau nei 10 metų, vedu Reiki seminarus ir Meditacines grupes ne tik Londone, bet ir kituose pasaulio miestuose. Mano dvasinių ieškojimų kelias prasidėjo ankstyvoje vaikystėje ir tęsiaisi iki šiol. Gili klinikinės mirties patirtis, padėjo suvokti esminius gyvenimo aspektus: gyvenimo priėmimą čia ir dabar. Meilės skleidimas mane visada palaiko, veda į tobulėjimą ir skatina dalintis savo patirtimi su šalia esančiais. Šio susitikimo metu mes kalbėsime apie žmogų, kaip apie dvasinę būtybę, kurioje nuolat pulsuoja ir teka Visatos gyvybinė energija. Ir žinant, kad viskas yra energija, praktikų pagalba suvoksime kas sudaro žmogaus energetiką ir kur slypi jos galia? Seminare įgyta patirtis padės Jums stiprinti savo energetiką , nes nuo jos intensyvumo ir mokėjimo ją panaudoti, priklauso mūsų sveikata, gerovė ir santykių sėkmė su kitais žmonėmis. Kelias į laimingą gyvenimą prasideda nuo pirmo žingsnio... Iki greito susitikimo, Mielosios!

EGLĖ NESTECKIENĖ

Mano vardas Egle. Ilgą laiką jaučiausi nelaiminga ir silpna. Gyvenimas atrodė liūdnas, nuobodus, tarsi sutvertas ne man. Norėjau būti graži, liekna, bet pastovus kūno svorio reguliavimas maistu bei tabletėmis ėme varginti. Pradėjo skaudėti nugarą. Naktimis klausdavau savęs, ką aš ne taip darau? Tačiau jokio atsakymo nerasdavau. Kai pradėjau bėgioti savijauta ir požiūris į gyvenimą ėme keistis. Bėgimas man tapo gyvenimo draugu bei pergale prieš laiką. Atsikračiau stereotipų ir nubėgau ne vieną maratoną. Mielai su Jumis pasidalinsiu savo asmenine patirtimi ir žiniomis apie sporto naudą. Galbūt ir Jūs rasit save kitaip, iš naujo?

ŽAVINTA STELMOKAITĖ

Susipažinkime, esu Žavinta Stelmokaite. Daugelį metu dirbau sveikatos priežiūros srityje. Netradicinė medicina mane visada žavėjo ir traukė. Tikiu gamta ir jos gydomosiomis galiomis. Taip atradau aš AROMATERAPIJĄ, kur daugiau jau kaip 10 metų gilinu savo žinias apie kvapų pasaulį. Kaip Mama, Žmona - jaučiu didžiulę atsakomybę už Emocinę, Dvasinę ir Darnią šeimą. Aromaterapija man padeda visa tai suharmonizuoti, naudojant natūralius augalinės kilmės gamtos aromatus! Be viso to, esu ne tik Žmona, Mama šeimoje, bet esu ir Moteris - savo asmenybės kūrėja. Tikiu, kad Moteris yra ta Gerbūvio Valdymo Ašis apie kurią sukasi visas pasaulis. Ir jei Moteris gyvens su savimi Harmonijoje, šeimoje taip pat vyraus harmonija. Todėl man yra labai svarbu kaip ta moteris jaučiasi, kokia yra jos vidinė ramybė ir ką ji spinduliuoja į aplinką, pasaulį, šeimą!

JURGITA KASPARĖ

 Jurgita Kasparė, žinoma kaip tarptautinė pasitikėjimo savimi ir įvaizdžio trenerė ir koučerė. Šiuo metu Jurgita dirba su moterimis, kurioms pabodo pilka kasdienybė ir kurios pasiruošusios siekti savo tikslų moterišku būdu. Mokymus praėjo jau šimtai moterų ir sėkmingai pakeitė savo gyvenimus. Jurgita tiki, kad kiekviena moteris turi teisę gyventi gražų, laimingą ir sėkmngą gyvenimą, ir , kad kiekviena moteris gali tai padaryti pati, nelaukiant kol kažkas už jas tai padarys. Taip pat Jurgita padeda atrasti savo stilių pagal asmeninius poreikius ir visuomet jaustis patenkinta ne tik savo išvaizda, bet taip pat ir užtikrintai siekti savo svajonių išsipildymo... "Galima iššvaisyti begales laiko, bandant įrodyti žmonėms, kad tavo charakteris ir vidinis pasaulis vertas dėmesio, pagarbos ir įvertinimo, bet be tavo atitinkamo stiliaus, deja , visos pastangos labai dažnai yra bevertės."

SAULĖ VOLUCKYTĖ

Saulė Voluckytė yra teisininkė, tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės specialistė, turinti JK public accountant  vardą, jau   10   metų  konsultuoja   tarptautinius   investuotojus   ir   verslininkus   įmonių steigimo ir struktūrizavimo klausimais, sprendžia klausimus  dėl sukaupto turto apsaugojimo ir paveldėjimo   planavimo   tarptautinėje   plotmėje, specializuojasi   JK   tarptautinių  mokesčių klausimuose ir atsižvelgia į atskiro JK mokesčių režimo, kuris galioja tarptautinių fizinių ir juridinių asmenų atžvilgiu, subtilybes. Saulė Voluckytė yra tarptautinės apskaitos įmonės PKBUL (Private Client) LLP valdančioji partnerė ir   imigracijos   paslaugų  įmonės   SS   Family   Partners   steigėja   ir konsultantė   JK   imigracijos klausimais.